Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu süresince bulunduran görkemli ancak şehir olması nedeniyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek genişlik hoş şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz yalnız atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli birleşik ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler uğruna sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu ve doğum günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü detaylar geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı çağ yapmak için ülkü eş etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye bulmak sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde kusursuz benzer intiba bırakacaktır. Harika bir kez eksperyans ile hoş İstanbul’u en uygun şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte bundan sonra organizasyonlar çok henüz cazip okunuşu çok henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakılırsa düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz ve dostlarınız işaret şiddetli şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika tek devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde işaret uygun şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe siteyi incele denli müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *